Michael Brendebjerg

Direktør
michael@vkaren.dk

Hans Henrik Skøtt

Salgschef
hanshenrik@vkaren.dk

Flemming Larsen

Chefkonsulent
flemming@vkaren.dk

Marlene Bavngaard Bak

Rekrutteringschef
marlene@vkaren.dk

Karina Christiansen

Chefkonsulent
karina@vkaren.dk

Mai-Britt Bærentsen

Chefkonsulent
mai-britt@vkaren.dk

Maria Hemmingsen

Chefkonsulent
maria@vkaren.dk

Marianne Rishede

Kunde- og personalekonsulent
marianne@vkaren.dk

Rasmus Sørensen

Kunde- og personalekonsulent
rasmus@vkaren.dk

Philip Bilenberg Sønderup

Kunde- og personalekonsulent
philip@vkaren.dk

Annette Carlsen

Kunde- og personalekonsulent
annette@vkaren.dk

Louisa Schroderus

Personalekonsulent
vkaren@vkaren.dk

Berith Lang Hansen

Økonomi
berith@vkaren.dk

Karin Bille

Økonomi / løn
karin@vkaren.dk

Hanne Petersen

Økonomielev
hanne@vkaren.dk

Odense
Lerchesgade 31 · 5000 Odense C
Tlf: 7015 2010
vkaren@vkaren.dk

Fredericia
Vesterbrogade 17 · 7000 Fredericia
Tlf: 7015 2011
vkaren@vkaren.dk


Haderslev
Kløvervænget 26 · 6100 Haderslev
Tlf: 7015 2011
vkaren@vkaren.dk

Roskilde
Jernbanegade 23B · 4000 Roskilde
Tlf: 7015 2012
vkaren@vkaren.dk

VKAREN.DK – bureauet med mennesket i centrum!
 

Vores speciale er mennesker og kompetencer. Vi formidler ledige job til de rette medarbejdere til gavn for alle parter.

Tag med os en tur rundt på siden, se hvad vi kan tilbyde, log ind eller opret dit CV.

Vi er kun et klik eller en opringning fra en aftale.

Sammenlagt har VKAREN.DK´s medarbejdere 75 års erfaring fra branchen og mere end 8000 jobsøgende er sendt ud i de 13 år, vi indtil nu har haft en finger med i spillet.

Vi formidler arbejdskraft ud fra den holdning, at mennesker er mangfoldige og har krav på individuel behandling. Vi glæder os til også at lære dig at kende.

Michael Brendebjerg
Direktør

kort

Login